Електрофурнітура Merten

«Розумний Будинок» визначає якісно новий рівень комфорту мешканців квартири (будинку) і є невід’ємною частиною дизайну інтер’єру. Обраний стиль керування може визначати інтер’єр — мінімум вимикачів, наявність прихованих датчиків, підсвічування елементів інтер’єру та прохідних зон. Інтер’єр також може диктувати вибір компонентів автоматизації, які якнайкраще впишуться в загальну концепцію і допоможуть зберегти єдиний стиль інтер’єру. Сучасна електроніка — це єдність технологій і дизайну. Ми втілюємо цю ідею в «Розумному Домі», де кожен вимикач — частина стилю. Вільно обирайте складові частини та принципово нові пристрої. З нами можна легко знайти компроміс між зовнішнім виглядом компонентів автоматизації та дизайном інтер’єру, адже ми використовуємо фурнітуру провідного світового виробника SchneiderElectric – Merten D-Life.

Наша компанія відткрита для співробітництва!

Ми охоче ділимося своїм досвідом і технологіями. А також хочемо допомогти нашим партнерам заробляти разом з нами, використовуючи технології «Розумного Будинку». 

Особливості розумного будинку

РОЗУМНИЙ БУДИНОК

Розумний Будинок - це інтелектуальна система управління, що забезпечує Вам комфорт, безпеку та енергозбереження (мінімізацію експлуатаційних витрат).
Детальніше

ОСВІТЛЕННЯ

Автоматичне керування освітленістю в приміщеннях залежно від яскравості денного світла для досягнення Вашого комфорту. Створення складних світлових сцен для різних потреб (щоденне використання, приймання гостей тощо) і їх увімкнення за допомогою однієї кнопки
Детальніше

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Автоматичне підтримання індивідуальної комфортної температури в кожній кімнаті залежно від її призначення, пори року і доби, дня тижня, наявності або відсутності господарів. Створення сприятливих для здоров'я кліматичних умов під час сну, шляхом зниження інтенсивності опалення в нічний час
Детальніше

БЕЗПЕКА

Всебічний захист будинку та його мешканців від проникнення, затоплення, витоку газу та пожежі. Ви вибігаєте з дому з дітьми, щоб завести їх до школи, але коли вже заходите до офісу, вас раптом пронизує думка: "А чи відключив я праску?". Спокійно візьміть свій смартфон і перевірте стан розеток, вимкніть їх і розслабтеся.
Детальніше

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Система "Розумний будинок" дасть Вам змогу "позеленіти", не змінюючи звичного способу життя. Тепер опалення, кондиціонування та вентиляція працюють злагоджено й ефективно. Ви зможете один раз задати сценарії (режими) і розклади роботи та забути про них.
Детальніше

МУЛЬТИРУМ

Уявіть собі - одним дотиком Ви запускаєте показ фільму, водночас вмикається відеопроектор, штори опускаються самі собою і вмикається освітлення. Якщо втомилися, то можете дистанційно набрати собі теплу розслаблюючу ванну
Детальніше
Замовити консультацію прямо зараз
Залиште свої контактні дані і ми зателефонуємо Вам протягом декількох хвилин.
Заповніть форму