Система управління енергозбереженням в розумному будинку

Енергоефективність в розумному будинку — це показник збереження електроенергії, який допомагає власнику житла економити на використанні одного з найнеобхідніших ресурсів. Якщо ви думаєте, що всі ставлять розумні системи тільки, щоб спростити собі життя, то дуже сильно помиляєтеся. Насправді більшість звертає увагу саме на споживання електрики і намагається максимально його мінімізувати. На щастя, із сучасними системами це простіше простого і якість таких рішень приємно здивує кожного власника.

Переваги енергоефективності в розумному будинку

Енергозбереження в Smart House стає помітним з плином часу. Перший час ви навряд чи будете відчувати, що почали платити за електрику менше. Тільки через деякий час економія стане очевидною. Річ у тім, що система повноцінно впроваджується в житло і починає самостійно розраховувати витрати електроенергії. Її основне завдання використовувати якомога менше ресурсів без втрати якості життя і максимально знизити енергоспоживання тих процесів, які не використовуються. Досягти цього вдається в такий спосіб:

  •   Після монтажу система починає перевіряти, скільки електроенергії використовувалося в будинку або квартирі до цього.
  •   Проводиться детальний аналіз витрат з урахуванням усіх присутніх у приміщеннях освітлювальних приладів.
  •   Система починає рахувати як можна зменшити витрати та заощадити.
  •   Користувач починає заощаджувати, тому що різноманітні датчики автоматично виставляють потужність під’єднаних систем і регулюють споживання струму.

Замовлення систем управління енергозбереженням у Смарт домі допомагає суттєво економити. Головне, правильно налаштувати систему і результат не змусить себе чекати. Економію електрики можна довірити сучасній системі, яка робить це автоматично або ж узяти справу в свої руки.

Ksimex-Smart надає послуги з розробки та монтажу систем управління енергозбереженням у смарт будинку

У Ksimex-Smart кожен покупець зможе знайти систему управління енергозбереженням, спираючись на специфіку і ціну. Вартість помітно відрізняється залежно від виду, обраного вами рішення. Якщо це система з ручним керуванням, то у власника житла з’являється безліч налаштувань. Всю інформацію з приводу того, для чого потрібні надані конфігурації, можна отримувати з дисплея для управління. Рекомендуємо уважно вивчити вподобану систему перед покупкою і тільки потім приймати рішення.

Особливості розумного будинку

РОЗУМНИЙ БУДИНОК

Розумний Будинок - це інтелектуальна система управління, що забезпечує Вам комфорт, безпеку та енергозбереження (мінімізацію експлуатаційних витрат).
Детальніше

ОСВІТЛЕННЯ

Автоматичне керування освітленістю в приміщеннях залежно від яскравості денного світла для досягнення Вашого комфорту. Створення складних світлових сцен для різних потреб (щоденне використання, прийом гостей тощо) та їх увімкнення за допомогою однієї кнопки.
Детальніше

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Автоматичне підтримання індивідуальної комфортної температури в кожній кімнаті залежно від її призначення, пори року і доби, дня тижня, наявності або відсутності господарів. Створення сприятливих для здоров'я кліматичних умов під час сну, шляхом зниження інтенсивності опалення в нічний час.
Детальніше

БЕЗПЕКА

Всебічний захист будинку та його мешканців від проникнення, затоплення, витоку газу та пожежі. Ви вибігаєте з дому з дітьми, щоб завести їх до школи, але коли вже заходите до офісу, вас раптом пронизує думка: "А чи відключив я праску?". Спокійно візьміть свій смартфон і перевірте стан розеток, вимкніть їх і розслабтеся.
Детальніше

БЕЗПЕКА

Всебічний захист будинку та його мешканців від проникнення, затоплення, витоку газу та пожежі. Ви вибігаєте з дому з дітьми, щоб завести їх до школи, але коли вже заходите до офісу, вас раптом пронизує думка: "А чи відключив я праску?". Спокійно візьміть свій смартфон і перевірте стан розеток, вимкніть їх і розслабтеся.
Детальніше

МУЛЬТИРУМ

Уявіть собі - одним дотиком Ви запускаєте показ фільму, водночас вмикається відеопроектор, штори опускаються самі собою і вмикається освітлення. Якщо втомилися, то можете дистанційно набрати собі теплу розслаблюючу ванну.
Детальніше
Замовити консультацію прямо зараз
Залиште свої контактні дані і ми зателефонуємо Вам протягом декількох хвилин.
Заповніть форму