Система освітлення в розумному будинку

Розумне світло – це сучасна технологія, яка дає змогу керувати освітленням у будинку зручніше та раціональніше. Таке рішення з’явилося кілька років тому і швидко стало цікавим для громадськості. Навіщо встановлювати в кожній кімнаті вимикач, якщо значно простіше керувати освітленням за допомогою одного пульта або сенсорної панелі, яку можна розмістити в одному місці? Саме так думає більшість людей, які вже поставили собі це рішення.

Особливості керування світлом в розумному будинку

Розумне освітлення допомагає керувати світлом у будинку або квартирі на абсолютно іншому рівні. Така система — це найкращий вибір для сучасних людей. Для тих, хто йде в ногу з часом, і для кого зручність і комфорт це не порожній звук. Серед особливостей такого рішення можна виділити:

  •   Повноцінний контроль над світлом у кожній кімнаті, причому керувати вийде з одного місця, що набагато зручніше.
  •   Система помітно економить електроенергію, що сприятливо вплине на ваші рахунки, оскільки потужність світла виставляється самостійно.
  •   Можна гнучко налаштовувати освітлення в кожній кімнаті окремо, кількість можливостей досить велика.
  •   Ви зможете самостійно створювати для себе унікальні сценарії роботи освітлення, які, наприклад, підійдуть як для щоденного використання, так і для прийому гостей.
  •   Є можливість налаштування автоматичного ввімкнення або ж вимкнення різних груп світильників. Наприклад, у разі настання сутінків їх увімкнення, а на світанку вимкнення.

Замовлення системи освітлення в розумний будинок буде гарним рішенням для тих, хто хоче почуватися комфортніше удома. Адже від правильного освітлення багато що залежить. Наприклад, грамотно облаштоване світло може впливати на ваше самопочуття і настрій. Не кажучи вже про те, що допоможе зберегти ваш зір, за умови що світло буде правильно налаштоване.

Ksimex-Smart надає послуги з розробки і монтажу освітлення в розумному будинку

У Ksimex-Smart ви зможете підібрати собі якісну систему управління освітленням, а якщо ж у вас виникнуть питання, то наші фахівці допоможуть вибрати варіант, який вам підійде. Визначившись з варіантом, почнеться розробка технічного рішення і монтаж. Розробка і установка проводиться в максимально короткі терміни, враховуючи унікальну специфіку і особливості вашого приміщ

Особливості розумного будинку

РОЗУМНИЙ БУДИНОК

Розумний Будинок - це інтелектуальна система управління, що забезпечує Вам комфорт, безпеку та енергозбереження (мінімізацію експлуатаційних витрат).
Детальніше

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Автоматичне підтримання індивідуальної комфортної температури в кожній кімнаті залежно від її призначення, пори року і доби, дня тижня, наявності або відсутності господарів. Створення сприятливих для здоров'я кліматичних умов під час сну, шляхом зниження інтенсивності опалення в нічний час.
Детальніше

БЕЗПЕКА

Всебічний захист будинку та його мешканців від проникнення, затоплення, витоку газу та пожежі. Ви вибігаєте з дому з дітьми, щоб завести їх до школи, але коли вже заходите до офісу, вас раптом пронизує думка: "А чи відключив я праску?". Спокійно візьміть свій смартфон і перевірте стан розеток, вимкніть їх і розслабтеся.
Детальніше

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Система "Розумний будинок" дасть Вам змогу "позеленіти", не змінюючи звичного способу життя. Тепер опалення, кондиціонування та вентиляція працюють злагоджено й ефективно. Ви зможете один раз задати сценарії (режими) і розклади роботи і забути про них.
Детальніше

МУЛЬТИРУМ

Уявіть собі - одним дотиком Ви запускаєте показ фільму, водночас вмикається відеопроектор, штори опускаються самі собою і вмикається освітлення. Якщо втомилися, то можете дистанційно набрати собі теплу розслаблюючу ванну.
Детальніше
Замовити консультацію прямо зараз
Залиште свої контактні дані і ми зателефонуємо Вам протягом декількох хвилин.
Заповніть форму