Система управління кліматом в розумному будинку

Клімат контроль оселі ідеальний варіант для тих, хто хоче керувати температурою всередині житла. За допомогою цієї системи можна встановити комфортний рівень температури в будинку або квартирі, і варіювати її залежно від вашої потреби. Або ж налаштувати все автоматично, щоб система працювала сама, за заданими раніше параметрами.

Особливості системи клімат контролю для розумного будинку

Кліматичні установки для дому — це різні елементи і розумні датчики, що дають змогу контролювати і змінювати температуру у вашому житлі. З їхньою допомогою можна перетворити вашу квартиру або будинок до невпізнання, зробивши його більш комфортабельним, а також тим місцем, куди з нетерпінням хочеться повернутися. Що стосується ключових особливостей такого технічного рішення, то виділити можна те, що:

  • Управління кліматом здійснюється з одного місця, а саме за допомогою сучасного датчика.
  • У користувача з’являється безліч налаштувань для вибору конкретного клімату в кожному приміщенні.
  • Можна виставляти заплановану зміну температури на певний час і тим самим спростити собі життя.
  • Є можливість управління кліматом у будинку за допомогою власного мобільного телефону.

Замовлення системи клімат-контролю для розумного будинку варто робити тим, хто хоче поліпшити зручність і комфорт у своїй оселі. За допомогою кліматичних систем, ви зможете з легкістю впливати на погоду у вашому домі. Комфортна температура сприятливо позначається на самопочутті, а отже і на якості життя. Головне лише правильно її підбирати і регулювати. Наприклад, на сон сприятливіше впливає температура, яка трохи нижча, ніж у денний час. Також є можливість завдання різної температури в різних кімнатах. Наприклад, якщо хтось із членів сім’ї почувається комфортніше за іншого рівня температури, то в його кімнаті можна це відрегулювати.

Ksimex-Smart надає послуги з розроки і монтажу систем клімат-контролю для розумного будинку

У Ksimex-Smart кожен потенційний покупець зможе знайти систему управління кліматом, яку він шукає. Якщо ж вам важко визначитися, то наші фахівці допоможуть розібратися у всіх тонкощах і нюансах, і підберуть систему залежно від ваших уподобань. Після чого вона буде розроблена і встановлена професіоналами з нашої компанії.

Особливості розумного будинку

РОЗУМНИЙ БУДИНОК

Розумний Будинок - це інтелектуальна система управління, що забезпечує Вам комфорт, безпеку та енергозбереження (мінімізацію експлуатаційних витрат).
Детальніше

ОСВІТЛЕННЯ

Автоматичне керування освітленістю в приміщеннях залежно від яскравості денного світла для досягнення Вашого комфорту. Створення складних світлових сцен для різних потреб (щоденне використання, прийом гостей тощо) та їх увімкнення за допомогою однієї кнопки.
Детальніше

БЕЗПЕКА

Всебічний захист будинку та його мешканців від проникнення, затоплення, витоку газу та пожежі. Ви вибігаєте з дому з дітьми, щоб завести їх до школи, але коли вже заходите до офісу, вас раптом пронизує думка: "А чи відключив я праску?". Спокійно візьміть свій смартфон і перевірте стан розеток, вимкніть їх і розслабтеся.
Детальніше

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Система "Розумний будинок" дасть Вам змогу "позеленіти", не змінюючи звичного способу життя. Тепер опалення, кондиціонування та вентиляція працюють злагоджено й ефективно. Ви зможете один раз задати сценарії (режими) і розклади роботи і забути про них.
Детальніше

МУЛЬТИРУМ

Уявіть собі - одним дотиком Ви запускаєте показ фільму, водночас вмикається відеопроектор, штори опускаються самі собою і вмикається освітлення. Якщо втомилися, то можете дистанційно набрати собі теплу розслаблюючу ванну.
Детальніше
Замовити консультацію прямо зараз
Залиште свої контактні дані і ми зателефонуємо Вам протягом декількох хвилин.
Заповніть форму