Система мультирум для квартири (будинку)

Мультирум – це зручна система для контролю аудіо та відео всередині вашого житла. Якщо ви не можете жити без музики або регулярно дивитеся фільми, то така система вам буде дуже доречною. Користувач отримує централізований пульт керування і може регулювати всі мультимедійні прилади в будинку з одного місця. Крім увімкнення і вимкнення вам також стають доступні різноманітні налаштування.

Особливості системи мультирум

Multiroom, це комплексне рішення, яке складається з кількох під’єднаних між собою пристроїв. Перш за все, необхідно об’єднати різні аудіосистеми і пристосування для перегляду відео. Мультимедійні пристрої можна з’єднати спеціальним пультом управління. Є можливість встановити в якомусь одному приміщенні дисплей для взаємодії, в тому місці, яке вибере власник житла. Що стосується конкретних переваг, то ви отримаєте:

  •   Можливість об’єднати під одним керуючим пристроєм одразу кілька мультимедійних приладів.
  •   Дисплей для взаємодії з обладнанням допомагає налаштувати різні властивості приладів на розсуд користувача.
  •   Управління за допомогою мобільного пристрою, наприклад, смартфона або планшета, для зручності.

Система мультирум пропонує можливість максимально ефективно і зручно керувати музикою і відео. Це перетворить ваше проведення часу вдома і дозвілля до невпізнання. Ви зможете з легкістю налаштувати відтворення різних музичних композицій у різних кімнатах. А також збільшити комфортність під час перегляду улюбленого кінофільму, перетворивши вашу кімнату на справжній захопливий атракціон. Слухайте рок на кухні, джаз у спальні та класику в кабінеті — і все це одночасно.

Ksimex-Smart надає послуги з розробки і монтажу системи мультирум

Замовлення системи мультирум у компанії Ksimex-Smart починається з розрахунку обладнання за конкретними потребами клієнта. У такому разі покупець може отримати саме те, що він хоче, і по ходу детально обговорити всі деталі з нашими фахівцями. Як тільки наші інженери зроблять повноцінну систему, залишиться тільки здійснити монтаж. Ця процедура проходить максимально швидко, і не змушуватиме вас чекати. Так що ви дуже скоро отримаєте можливість насолоджуватися музикою і відео за допомогою розумних систем multiroom.

Особливості розумного будинку

РОЗУМНИЙ БУДИНОК

Розумний Будинок - це інтелектуальна система управління, що забезпечує Вам комфорт, безпеку та енергозбереження (мінімізацію експлуатаційних витрат).
Детальніше

ОСВІТЛЕННЯ

Автоматичне керування освітленістю в приміщеннях залежно від яскравості денного світла для досягнення Вашого комфорту. Створення складних світлових сцен для різних потреб (щоденне використання, прийом гостей тощо) та їх увімкнення за допомогою однієї кнопки.
Детальніше

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Автоматичне підтримання індивідуальної комфортної температури в кожній кімнаті залежно від її призначення, пори року і доби, дня тижня, наявності або відсутності господарів. Створення сприятливих для здоров'я кліматичних умов під час сну, шляхом зниження інтенсивності опалення в нічний час.
Детальніше

БЕЗПЕКА

Всебічний захист будинку та його мешканців від проникнення, затоплення, витоку газу та пожежі. Ви вибігаєте з дому з дітьми, щоб завести їх до школи. Але коли вже заходите в офіс, Вас раптово пронизує думка: "А чи вимкнув я праску?". Спокійно візьміть свій смартфон і перевірте стан розеток, вимкніть їх і розслабтеся.
Детальніше

МУЛЬТИРУМ

Система "Розумний будинок" дасть Вам змогу "позеленіти", не змінюючи звичного способу життя. Тепер опалення, кондиціонування та вентиляція працюють злагоджено й ефективно. Ви зможете один раз задати сценарії (режими) і розклади роботи і забути про них.
Детальніше
Замовити консультацію прямо зараз
Залиште свої контактні дані і ми зателефонуємо Вам протягом декількох хвилин.
Заповніть форму