Про компанію Ксімекс-Смарт

Група компаній Ксімекс, заснована 1991 року. Крім усіх напрямків, якими займається група компаній, ми також надаємо послуги у сфері інжинірингу систем домашньої автоматизації — «Розумний дім».

Ксімекс — один з лідерів України з проєктування та реалізації комплексних рішень для автоматизації будівель, систем управління, освітленням і комфортом.

У 2018 році компанія отримала сертифікат EcoXpert партнерської програми «ЕкоЕксперт» від Schneider Electric за напрямками:

·         Building Management System

·         Light & Room Control

Статус компанії EcoXpert підтверджує наш професіоналізм, який гарантує високу якість пропонованих рішень.
Компанія надає повний спектр послуг у цій галузі, а саме:
·         розробка і створення технічного завдання спільно із Замовником;
·         розробка проєктної документації для всіх стадій проєктування;
·         постачання обладнання та його програмування;
·         монтажні та пусконалагоджувальні роботи;
·         гарантійне та сервісне обслуговування.

Це дає нам можливість забезпечити розв’язання питань із системної інтеграції на об’єктах найрізноманітнішого призначення — від житлових будинків і квартир до готелів, від офісів до адміністративних будівель.

Наш підхід — комплексне вирішення питань керування домашньою автоматизацією!
Наш девіз — «Можливості управління обмежуються тільки Вашою уявою»!

Особливості розумного будинку

РОЗУМНИЙ БУДИНОК

Розумний Будинок - це інтелектуальна система управління, що забезпечує Вам комфорт, безпеку та енергозбереження (мінімізацію експлуатаційних витрат).
Детальніше

ОСВІТЛЕННЯ

Автоматичне керування освітленістю в приміщеннях залежно від яскравості денного світла для досягнення Вашого комфорту. Створення складних світлових сцен для різних потреб (щоденне використання, прийом гостей тощо) та їх увімкнення за допомогою однієї кнопки.
Детальніше

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Автоматичне підтримання індивідуальної комфортної температури в кожній кімнаті залежно від її призначення, пори року і доби, дня тижня, наявності або відсутності господарів. Створення сприятливих для здоров'я кліматичних умов під час сну, шляхом зниження інтенсивності опалення в нічний час.
Детальніше

БЕЗПЕКА

Всебічний захист будинку та його мешканців від проникнення, затоплення, витоку газу та пожежі. Ви вибігаєте з дому з дітьми, щоб завести їх до школи, але коли вже заходите до офісу, вас раптом пронизує думка: "А чи відключив я праску?". Спокійно візьміть свій смартфон і перевірте стан розеток, вимкніть їх і розслабтеся.
Детальніше

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Система "Розумний будинок" дасть Вам змогу "позеленіти", не змінюючи звичного способу життя. Тепер опалення, кондиціонування та вентиляція працюють злагоджено й ефективно. Ви зможете один раз задати сценарії (режими) і розклади роботи і забути про них.
Детальніше

МУЛЬТИРУМ

Уявіть собі - одним дотиком Ви запускаєте показ фільму, водночас вмикається відеопроектор, штори опускаються самі собою і вмикається освітлення. Якщо втомилися, то можете дистанційно набрати собі теплу розслаблюючу ванну.
Детальніше
Замовити консультацію прямо зараз
Залиште свої контактні дані і ми зателефонуємо Вам протягом декількох хвилин.
Заповніть форму