Система управління безпекою в розумному будинку

Система безпеки для дому — це надійний спосіб облаштувати захист власного житла на вищому рівні якості. Багато хто звик використовувати класичну сигналізацію, але деякі її різновиди виявляються взагалі неефективними. Добре, коли за довгі роки ви так і не зіткнулися зі зловмисниками, але бути в цьому впевненим у майбутньому, на жаль, не можна. Тому, щоб убезпечити себе і спати спокійно, вкрай рекомендується встановлення системи безпеки.

Переваги системи безпеки для розумного будинку

Система безпеки для квартири вирізняється своєю зручністю та ефективністю. Перше досягається завдяки практичному управлінню всіма датчиками і можливістю отримувати інформацію про кожне приміщення. До слова, якщо це приватний будинок, то у вас будуть дані і про те, що відбувається у дворі. Друга перевага з’являється завдяки тому, що ваше житло повністю буде обладнано різноманітними датчиками. Вони зафіксують будь-який рух і підозрілу активність. У разі позаштатних ситуацій ви будете сповіщені, а в разі аварійних ситуацій реакція обладнання без вашої участі, наприклад, автоматичне перекриття водопостачання в разі затоплення.

До ключових переваг систем можна віднести:

  •   Є можливість отримувати дані про безпеку власної оселі, як через пульт управління, так і з мобільного телефону.
  •   На вибір у кожного потенційного покупця цілий спектр різноманітних датчиків, за допомогою яких досягається максимальна безпека та обізнаність.
  •   Інформування про різні позаштатні ситуації, що потребують невідкладного втручання.
  • Мінімальний час затримки, тож система інформуватиме вас про активність на території або всередині житла вчасно.

Ksimex-Smart надає послуги з розробки та монтажу системи безпеки для розумного будинку

Замовлення системи безпеки для розумного будинку в компанії Ksimex-Smart може стати відправною точкою для вашої безпеки. У нас клієнт отримує не тільки якісне обслуговування, а ще й ефективну систему безпеки. Монтаж проводиться якісно і швидко, досвідченими майстрами своєї справи. Усі датчики наших систем спрацьовують вчасно і постійно зчитують інформацію. Тож ви будете під надійним захистом.

Особливості розумного будинку

РОЗУМНИЙ БУДИНОК

Розумний Будинок - це інтелектуальна система управління, що забезпечує Вам комфорт, безпеку та енергозбереження (мінімізацію експлуатаційних витрат).
Детальніше

ОСВІТЛЕННЯ

Автоматичне керування освітленістю в приміщеннях залежно від яскравості денного світла для досягнення Вашого комфорту. Створення складних світлових сцен для різних потреб (щоденне використання, прийом гостей тощо) та їх увімкнення за допомогою однієї кнопки.
Детальніше

КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Автоматичне підтримання індивідуальної комфортної температури в кожній кімнаті залежно від її призначення, пори року і доби, дня тижня, наявності або відсутності господарів. Створення сприятливих для здоров'я кліматичних умов під час сну, шляхом зниження інтенсивності опалення в нічний час.
Детальніше

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Система "Розумний будинок" дасть Вам змогу "позеленіти", не змінюючи звичного способу життя. Тепер опалення, кондиціонування та вентиляція працюють злагоджено й ефективно. Ви зможете один раз задати сценарії (режими) і розклади роботи і забути про них.
Детальніше

МУЛЬТИРУМ

Уявіть собі - одним дотиком Ви запускаєте показ фільму, водночас вмикається відеопроектор, штори опускаються самі собою і вмикається освітлення. Якщо втомилися, то можете дистанційно набрати собі теплу розслаблюючу ванну.
Детальніше
Замовити консультацію прямо зараз
Залиште свої контактні дані і ми зателефонуємо Вам протягом декількох хвилин.
Заповніть форму