Навколо нас – технології

Ми живемо в дивовижний час. Час, коли інновації подають руку людству. Подивіться навколо! Сьогодні ми не можемо уявити собі життя без смартфона, посудомийної машини або електричної духовки. Навіщо відчайдушно водити поглядом паперовою картою, якщо Google Maps підкажуть вірний шлях за лічені секунди? Та ще й порадять, де краще зупиниться на нічліг або просто випити кави!

Чи встигаємо ми йти в ногу з часом?

Насправді, все змінюється ще швидше, ніж ми думаємо. У США днями винайшли робота, який може сварити свого власника і голосно висловлювати своє невдоволення життям у процесі роботи. У Франції, зі свого боку, незабаром пройде виставка від L’ORÉAL, де клієнтки зможуть поміняти колір волосся, завдяки штучному інтелекту. Чудово, чи не так?

Прогрес постійно трапляється поруч. А може трапитися навіть у Вашому домі! З покупкою системи Розумний Дім від компанії KSIMEX-SMART інновації будуть служити Вашим особистим помічником у повсякденному житті. Наше завдання — полегшити життя і заощадити трохи часу нашим клієнтам за допомогою впровадження систем управління для автоматизації будівель.

Навіть домівки зараз «розумнішають»

Наша країна, безумовно, багата на талановитих людей в IT-індустрії, але на впровадження технологій їй потрібен час. Домашня автоматизація не є винятком. У ній особливо важливо «тримати руку на пульсі» і не відставати від сучасних новинок.

Спілкуючись з клієнтами, ми прагнемо повного взаєморозуміння і готові реалізувати найбожевільніші ідеї для Вашого будинку або офісу. Це стає можливим тільки у співпраці зі світовим лідером у галузі інновацій — транснаціональною компанією Schneider Electric.

Переваги співробітництва з Schneider Electric

Schneider Electric – компанія-експерт в індустрії домашньої автоматизації та управлінні енергією. Вона з гордістю носить це звання, завдяки багаторічному досвіду впровадження своїх рішень по всьому світу. Замовляючи нашу послугу, Ви можете бути повністю впевнені в:

·        якість виконаної роботи;

·        результаті, який буде підкріплений гарантією;

·        терміни, які ніколи не порушуються;

·        поліпшення довкілля за рахунок постійного розвитку енергоефективності.

Адже всі деталі для Розумного Дому KSIMEX-SMART створюються саме там, на всесвітньо відомих заводах Schneider Electric! Це вже зовсім інший рівень, адже компанії доводиться конкурувати з найбільшими лідерами з виробництва електрообладнання та постійно розвиватися.

Підведемо підсумок

Погодьтеся, що якщо Ви наважуєтеся на автоматизацію процесів у будинку або офісі, продукція має бути сучасною, високоякісною і служити довгі роки. На жаль, виходячи з практики, багато наших виробників ще поки що не можуть дати подібних гарантій.

Система Розумного Будинку створена з думкою про людей та їхній комфорт. Саме тому ми довіряємо тільки найкращим компаніям, які зарекомендували себе, як справжні професіонали, і готові взяти відповідальність за свою послугу. У свою чергу, пропонуємо довіритися нам!

Замовити консультацію прямо зараз
Залиште свої контактні дані і ми зателефонуємо Вам протягом декількох хвилин.
Заповніть форму