Приклад реалізації системи гарантованого живлення заміського будинку на основі інверторно-зарядного пристрою  серії MultiPlus-II виробництва Victron Energy

Загальний опис системи

В результаті модернізації був встановлений однофазний мережевий інвертор, два акумуляторних модуля, шафа з обладнанням 48В, а існуючу шафу ГРЩ будинку було модернізовано.

 

Живлення всіх навантажень щита ГРЩ було розділено на дві групи: негарантованого та особливого приєднання.

 

В групу особливих  навантажень включено освітлення, автоматичні ворота, газовий котел, охоронна сигналізація, відеоспостереження та частина розеткових груп будинку.

В групу негарантованих навантажень відокремлені кондиціонери, та частина розеткових груп будинку.

Перемикання особливих навантажень на роботу від мережі, дизель-генератора або АКБ відбувається повністю в автоматичному режимі, запуск дизель-генератора відбувається вручну.

До існуючої шафи ГРЩ підключаються ввідні кабелі від мережі, від генератора, а також кабелі живлення 230В від гібридного інвертора. Додатково була реалізована можливість перемикання живлення споживачів групи гарантованих навантажень безпосередньо від мережі (сервісний режим) або від інвертора (нормальний режим).

Проєктом передбачена можливість доповнення системи сонячними панелями та вітровою електростанцією в майбутньому, для отримання більшої енергонезалежності та економії витрат на електроенергію.

Гібридний інвертор отримує живлення від мережі або від генератора, заряджає акумуляторні модулі, та живить групу гарантованих навантажень будинку. У разі збою живлення або вимкнення генератора, Multiplus II перейде на роботу з інвертором. Це робиться настільки швидко, що робота комп’ютерів та інших електронних пристроїв не порушується (функціонує ДБЖ).

 

Проєктом передбачається встановлення акумуляторних модулів типу Dyness A48100 48В 100А*г на основі LiFePO4 в загальній кількості 2шт. з можливістю розширення.

 

Кожний акумуляторний модуль Dyness A48100 має ємність
4,8 кВт*г, таким чином забезпечується загальна потужність акумуляторів 9,6кВт*г, що може бути використана для живлення гарантованої групи навантажень в будинку в разі відсутності живлення від мережі.

Для захисту ліній 48В постійного струму від кожного акумуляторного модуля та від інверторів передбачені запобіжники, встановлені в окремій шафі 48В.

Інверторно-зарядні пристрої серій Quattro та Multiplus ІІ виробництва Victron Energy

 

  1. забезпечують інтегровану екосистему, яка дозволяє здійснювати повний і зручний контроль над системою електроживлення, незалежно від місця розташування.
  1. Портал VRM (Victron Remote Management): VRM — це веб-портал, який надає користувачам можливість віддалено моніторити та керувати своєю системою, включаючи MultiPlus-II та інші пристрої Victron Energy. Портал дозволяє відстежувати статус вашої системи, перевіряти дані зарядки та розрядки акумуляторів, а також налаштовувати різні параметри роботи.
  1. Сумісність з iOS і Android: додатки VictronConnect доступні як для платформи iOS, так і для Android. Вони дозволяють з легкістю керувати і моніторити систему з мобільного пристрою.
  2. Сенсорний дисплей: за допомогою сенсорного дисплею забезпечується оперативний моніторинг системи, з можливістю налаштовувати робочі параметри і здійснювати інші операції безпосередньо на пристрої.
    Доступ до системи управління батарейним управлінням (Battery Management System — BMS)  — це надійний та ефективний контроль за зовнішніми акумуляторами та максимальне використання їх потенціалу.

 

 

Акумуляторні модулі Dyness A48100 на основі LiFePO4 (літій-залізо-фосфатні)

 

·         Довга тривалість служби: LiFePO4 акумулятори відзначаються дуже довгою тривалістю служби, здатність до великого числа циклів зарядки та розрядки (більше 6000), що робить їх вартими інвестиції.

·         Ефективність: Dyness A48100 має високу ефективність, що дозволяє зберігати та використовувати енергію максимально ефективно.

·         Акумулятори LiFePO4 працюють ефективно в широкому температурному діапазоні, що робить їх придатними для використання в різних кліматичних умовах.

·         LiFePO4 акумулятори можуть бути заряджені швидше порівняно з класичними електрохімічними елементами, що в часи blackout надає їх володарю суттєвих переваг у часі на повний 100% заряд.

·         Акумуляторний модуль Dyness A48100 має велику ємність 4,8 кВт*г (кіловат-годин), що робить його ідеальним вибором по співвідношенню розмір/вага/ємність.

·         Безпека і балансування: Модуль Dyness A48100 обладнаний вбудованою системою моніторингу та платою міжелементних балансирів, що дозволяє забезпечити максимально ефективну  роботу та попереджати можливі несправності чи нерівномірний знос складових елементів.

 

Загалом, Dyness A48100 48V 100Ah акумуляторний модуль на основі LiFePO4 є надійним та високоефективним рішенням для систем швидкого накопичення, зберігання та високострумової віддачі  енергії. Він може забезпечити надійне живлення для вашої системи електропостачання впродовж тривалого терміну експлуатації.

Замовити консультацію прямо зараз
Залиште свої контактні дані і ми зателефонуємо Вам протягом декількох хвилин.
Заповніть форму