Приклад реалізації системи гарантованого живлення заміського будинку на основі інверторно-зарядного пристрою  серії MultiPlus-II (Victron Energy)

Загальний опис системи

В результаті модернізації було встановлено однофазний мережевий інвертор, два акумуляторних модуля, шафа з обладнанням 48 В. Існуючу шафу ГРЩ будинку було модернізовано.

До групи гарантованих навантажень включено освітлення, автоматичні ворота, газовий котел, охоронну сигналізацію, відеоспостереження та частину розеткових груп будинку.

До групи другорядних навантажень виділено кондиціонери та частину розеткових груп будинку.

Переключення гарантованих навантажень на роботу від мережі, дизель-генератора або АКБ здійснюється повністю в автоматичному режимі. Запуск дизель-генератора відбувається вручну.

До існуючої шафи ГРЩ підключено ввідні кабелі від мережі, від генератора, а також кабелі живлення 230 В від гібридного інвертора. Додатково була реалізована можливість перемикання електроживлення споживачів групи гарантованих навантажень безпосередньо від мережі (сервісний режим) або від інвертора (нормальний режим).

Проєктом передбачена можливість доповнення системи сонячними панелями та вітровою електростанцією для отримання більшої енергонезалежності та економії витрат на електроенергію.

Гібридний інвертор отримує живлення від мережі або від генератора, заряджає акумуляторні модулі, та живить групу гарантованих навантажень будинку. У разі збою живлення або вимкнення генератора, Multiplus II перейде на роботу з інвертором. Перемикання відбувається настільки швидко, що не порушує роботу комп’ютерів та інших електронних пристроїв (функціонує ДБЖ).

Проєктом передбачається встановлення акумуляторних модулів типу Dyness A48100 48 В 100А*г на основі LiFePO4 в загальній кількості 2 шт. з можливістю розширення.

Кожний акумуляторний модуль Dyness A48100 має ємність
4,8 кВт*г, таким чином забезпечується загальна потужність акумуляторів 9,6 кВт*г, яка може бути використана для живлення гарантованої групи навантажень у будинку у разі відсутності живлення від мережі.

Для захисту ліній 48 В постійного струму від кожного акумуляторного модуля та від інверторів передбачені запобіжники, встановлені в окремій шафі 48 В.

 

Інверторно-зарядні пристрої серій Quattro та Multiplus ІІ виробництва Victron Energy

  1. забезпечують інтегровану екосистему, яка дозволяє здійснювати повний і зручний контроль над системою електроживлення, незалежно від місця розташування.
  1. Портал VRM (Victron Remote Management): VRM — це веб-портал, який надає користувачам можливість віддалено моніторити та керувати своєю системою, включаючи MultiPlus-II та інші пристрої Victron Energy. Портал дозволяє відстежувати статус вашої системи, перевіряти дані зарядки та розрядки акумуляторів, а також налаштовувати різні параметри роботи.
  1. Сумісність з iOS і Android: додатки VictronConnect доступні як для платформи iOS, так і для Android. Вони дозволяють з легкістю керувати і моніторити систему з мобільного пристрою.
  2. Сенсорний дисплей: за допомогою сенсорного дисплею забезпечується оперативний моніторинг системи, з можливістю налаштовувати робочі параметри і здійснювати інші операції безпосередньо на пристрої.
    Доступ до системи управління батарейним управлінням (Battery Management System — BMS)  — це надійний та ефективний контроль за зовнішніми акумуляторами та максимальне використання їх потенціалу.

Акумуляторні модулі Dyness A48100 на основі LiFePO4 (літій-залізо-фосфатні)

 

·         Довга тривалість служби: LiFePO4 акумулятори відзначаються дуже довгою тривалістю служби, здатність до великого числа циклів зарядки та розрядки (більше 6000), що робить їх вартими інвестиції.

·         Ефективність: Dyness A48100 має високу ефективність, що дозволяє зберігати та використовувати енергію максимально ефективно.

·         Акумулятори LiFePO4 працюють ефективно в широкому температурному діапазоні, що робить їх придатними для використання в різних кліматичних умовах.

·         LiFePO4 акумулятори можуть бути заряджені швидше порівняно з класичними електрохімічними елементами, що в часи blackout надає їх володарю суттєвих переваг у часі на повний 100% заряд.

·         Акумуляторний модуль Dyness A48100 має велику ємність 4,8 кВт*г (кіловат-годин), що робить його ідеальним вибором по співвідношенню розмір/вага/ємність.

·         Безпека і балансування: Модуль Dyness A48100 обладнаний вбудованою системою моніторингу та платою міжелементних балансирів, що дозволяє забезпечити максимально ефективну  роботу та попереджати можливі несправності чи нерівномірний знос складових елементів.

Загалом, Dyness A48100 48V 100Ah акумуляторний модуль на основі LiFePO4 є надійним та високоефективним рішенням для систем швидкого накопичення, зберігання та високострумової віддачі  енергії. Він може забезпечити надійне живлення для вашої системи електропостачання впродовж тривалого терміну експлуатації.

Замовити консультацію прямо зараз
Залиште свої контактні дані і ми зателефонуємо Вам протягом декількох хвилин.
Заповніть форму